Związki… Chyba jeden z trudniejszych tematów jaki można sobie wyobrazić… Albo inaczej to ujmę: temat rzeka i to nie tylko dla tych co są już po 20, ale dla tych co swoje pierwsze miłości poznają też :)

Zanim jednak wejdziemy głębiej w ten związek, to może warto by było zastanowić się nad obowiązkami jednej i drugiej strony? Taki mały kontrakcik spiszmy na zasadzie kto? co? kiedy? jak? dlaczego? ;) Brzmi idealnie, co? :)  Mówi się, że marzenia się spełniają, także istnieje jeszcze jakaś szansa, że to się wydarzy :)

Wyobraźmy sobie, że na jeden dzień i jest to dzisiaj, my dziewczyny nie mamy żadnych obowiązków :) Wszystko w rękach naszych kochanych Panów :) Jakimi 10 obowiązkami podzieliłabyś się z nim?

 

Wskakuj na 46 stronę ONE GAME i wypisz swoją karteczkę :) Nie zapomnij się podpisać i przykleić na lodówce :D

 

A teraz czas na chill, więc włączamy muzykę. Jest taka jedna Pani, która uważa, albo już 2007 roku uważała, że powinnyśmy się zamienić miejscami z Panami. Co Ty na to? Jak wyglądałby świat gdybyśmy były mężczyznami? Co uległoby zmianie, a co zostałoby takim jakie jest?

 

A teraz wyobraź sobie, że jest 4:00 nad ranem. Nie wróciłaś jeszcze do domu i co robisz? Z kim i gdzie jesteś? Ja pewnie byłabym na spacerze nad Wisłą, albo Wisłokiem :) Lubię oglądać wschody słońca :)

Zgadzasz się z tym co śpiewa CIARA w piosence LIKE A BOY?

Spróbujmy teraz rozpisać jej imię używając przymiotników. Za jaką kobietę ją uważasz?

C – complicated

I – intelligent

A – ambitious

R – responsible

A – amazing

To moja propozycja. Wszystkie przymiotniki są pozytywne, pewnie dlatego, że ja ją i jej twórczość po prostu bardzo lubię. Nie przejmuj się, jeżeli Tobie nie przypadła do gustu. Nie masz obowiązku jej lubić. Jeżeli tak jest, to śmiało użyj tutaj negatywnych przymiotników, a na sam koniec zajęć zastanów się z jakimi kobietami jest nam najtrudniej sobie poradzić i dlaczego tak jest.

 

Pogadamy o tym next time :)