NEW APPROACH TO BUSINESS ENGLISH

Sign up !    Learn More

Język angielski biznesowy nie należy do najłatwiejszych, natomiast istnieje na niego sposób. Czy zmagasz się z przyswojeniem informacji biznesowej? Jest to dla Ciebie temat, który wymaga ogromnego nakładu pracy i wysiłku?

Istnieje na to sposób i my ten sposób opatentowaliśmy właśnie dla naszego klienta biznesowego.

Czy wiesz, że managerowie największych firm na świecie rysują swoją wiedzę? Czy słyszałeś kiedykolwiek o facylitacji graficznej?

Nie?

To najwyższa pora poznać ten świat i tą metodę, dzięki której nauka języka biznesowego czy też zawodowego nie będzie już dla Ciebie problemem.

Zapisz się na nasz kurs języka obcego, a my całą wiedzę nawet dla Ciebie narysujemy. Dlaczego?

Głównym powodem jest fakt, iż ułatwi Ci to życie, sprawi, że nauka języka nabierze nowych barw i kształtów.

Nasza szkoła językowa – Wallstreet Your English –  proponuje Państwu naukę języka angielskiego poprzez naukę o świecie, trochę historii, geografii, kultury, czyli wszystko to o czym dyskutujemy podczas lunchu, przerwy na biurowym korytarzu czy przy spotkaniu biznesowym.

Świat się zmienia, tak samo zmienia się podejście do nauki języka, my jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom obecnej, a przede wszystkim kolejnej generacji, gdzie angielski będzie wymogiem praktycznie w każdej sferze życia.

 

Na codzień pracujemy z dużymi firmami. Szkolimy z zakresu języka oraz umiejętności miękkich w języku angielskim. Wszystko opakowane jest kolorowymi grafikami, które później mogą zostać wykorzystywane podczas Twoich prezentacji.

Skoro firmy w Stanach, Niemczech i Holandii stawiają na obraz, to dlaczego Ty nie miałbyś rozpocząć tego trendu w Twojej firmie?

Bawimy się bardzo prostym rysunkiem, którego zadaniem jest ułatwienie Ci życia.


Gdzie mogliście o nas usłyszeć i nas spotkać?

Nasza szkoła została oficjalnym partnerem wydarzeń FUCK UP NIGHT Kraków. Podczas pierwszego wydarzenia w Polsce opowiadaliśmy o swoich wpadkach w prowadzeniu szkoły oraz wyjaśnialiśmy jak i dlaczego pracujemy za pomocą rysunków oraz myślenia wizualnego. Jak zapewne doskonale wiesz, jedynym językiem naszego mózgu jest obraz.

Podczas głównej konferencji TEDxKazimierz zamienialiśmy słowa na obrazy. Na naszym blogu znajdziesz zapis graficzny tej konferencji.

Podczas comiesięcznego spotkania TEDxKazimierz opowiadaliśmy o magii myślenia wizualnego oraz sketchnotatkowania. Magii, która ułatwia pracę w szkole, ale także w tak ogromnej firmie jak Twoja.

Funkcjonalność

W Wallstreet angielski to narzędzie, którym posługiwać będą się Państwo w każdej możliwej sytuacji.

Pasja

Sukces można odnieść tylko wtedy, kiedy wiemy, że jeszcze sami możemy się nauczyć czegoś nowego.

Profesjonalizm

Przymiotnik ten określa naszych lektorów, ich podejście do pracy oraz metody według, których pracujemy.

Our Students Love Us

Find Out More

"Dlaczego Wallstreet Your Engilsh? Przede wszystkim dlatego, że zajęcia z Angelika są zawsze pełne humoru i energii co stwarza niezwykle miłą atmosferę i człowiek daje z siebie wszystko! Nawet po długim dniu w pracy czy też na uczelni.
Dzięki tej pozytywnej energii cała nasza grupa zaczynamy rozumieć język angielski w mig Zwróciłam uwagę na to, że zajęcia zawsze są przygotowane perfekcyjnie, ciągle pojawiają się nowe ćwiczenia czy gry językowe więc każdy znajdzie coś ulubionego dla siebie i nie ma miejsca na nudę.
Jeśli potrzebujecie zajęć z werwą i z ogromnym zaangażowaniem nauczyciela, który ?zarazi? was językiem angielskim to najlepszym wyborem będzie Wallstreet Your English!"

− Kinga

"Dlaczego Wallstreet? Bo stosuje metody, które łączą naukę angielskiego z dobrą zabawą. Szczególnie cenna podczas zajęć jest dla mnie możliwość interakcji i wypowiedzi na różnorodne tematy. Polecam Wallstreet!"

− Asia

"Nie często w dzisiejszych czasach spotyka się młodych luszi z wielką pasją które dokładnie wiedzą co chcą robić w życiu.
Tutaj na Wallstreet Your English spotkasz dokładnie taka młodą osobę o imieniu Angelika. Jej wiedza, perfekcja i doświadczenie
dadzą dokładnie taki efekt jak oczekujesz czyli naukę języka obcego w formie przyjaznej i dobrze przyswajalnej
nawet przy zmęczeniu umysłu po ciężkim dniu w pracy lub na uczelni.
Mogę z reką na sercu polecić tą szkołe w 100 %.
Zersztą może przekonasz się kiedyś sam/sama."

− Magda

"Jeżeli szukasz świeżego i skutecznego podejścia do nauki angielskiego to dobrze trafiłeś! Połączenie klasycznych i zupełnie nowych metod nauki języka sprawia że zajęcia w Wallstreet Your English to zabawa i czysta przyjemność."

− Nikodem

Get ready to stand out

Wallstreet Your English  allows you to make a lasting impression
Meet Our Teachers    Sign Up !

Jesteśmy również partnerem konferencji edukacyjnych firmy DOSELTa. Na naszym facebooku masz możliwość śledzenia aktualności ze świata edukacji. Oczywiście wszystko zostało przedstawione za pomocą obrazków.

Wiele wystąpień oraz konferencji jeszcze przed nami. Warto zainwestować swój czas w rozwój właśnie z nami, bo skoro my się rozwijamy, to nasi słuchacze nie mogą stać w miejscu. Biegamy wszyscy razem, albo wcale.

Trudno w to wszystko uwierzyć?

Skontaktuj się z Nami i wypróbuj naszą metodę. Cenimy sobie to, że jesteśmy inni :)

Let’s take the next step and learn together