Nie wiesz jak bezstresowo pomóc dziecku w przygotowaniu się do jednego z najważniejszych egzaminów w jego życiu?
Martwisz się, że jest bardzo mało czasu i dostępnych materiałów na przygotowanie do sprawdzianu?

Twoje dziecko marzy o dostaniu się do dobrej szkoły wyższej?
Chcesz mu pomóc spełnić to marzenie?

Tak? To świetnie, ponieważ my też, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie Drogi Rodzicu wyjątkową ofertę weekendowych spotkań podczas, których Twoja pociecha będzie przygotowywała się do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego. Mocno wierzymy w to, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego chcemy wspólnie z Tobą zadbać o wysokie wyniki już teraz. 

Sprawdź ofertę Naszych kursów, które przygotowaliśmy specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej w Bochni oraz Krakowie.Patronem Naszych kursów językowych jest wydawnictwo Macmillan i to właśnie na materiałach tego wydawnictwa będziemy wspólnie pracować.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w nazwę miasta, w którym chciałbyś aby Twoje dziecko przygotowywało się do egzaminu.

 

To nie koniec. Czy wiesz, że eksperci wydawnictwa Macmillan, pracujący nas stworzeniem repetytorium ósmoklasisty stworzyli zestawienie testu diagnostycznego? Nie wypadł on najlepiej w skali całej Polski. Dlaczego? Głównie dlatego, że egzamin sprawdza bardzo mocno takie umiejętności jak słuchanie, czytanie ze zrozumieniem oraz pisanie dłuższych wypowiedzi, czyli wszystko to, na co niekoniecznie jest kładziony nacisk w szkole lub po prostu nie ma na to czasu. Aby dowiedzieć się więcej o wynikach tego testu, kliknij w poniższy link:

https://www.macmillan.pl/egzaminy/artykul/6-podsumowanie-pierwszego-ogolnopolskiego-testu-diagnostycznego

 

Do zobaczenia już niebawem!

Życzymy wszystkim wysokich not na egzaminach i spełniania dalszych edukacyjnych marzeń!