ZAJĘCIA W TWOIM PRZEDSZKOLU

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym w placówce, do której uczęszczają Państwa dzieci. Zajęcia te odbywają się do godziny 12:00. Są to zajęcia prowadzone w naturalny sposób, tak aby Państwa dzieci z radością rozpoczynały przygodę z językiem angielskim. Dużo śpiewamy, rysujemy, rymujemy, a przede wszystkim świetnie się bawimy.

 

KURSY DLA DZIECI OD 6 DO 12 LAT

 

Wallstreet Your English to szkoła, która wychodzi naprzeciw wymaganiom jakie stawiane są naszym dzieciom w dzisiejszym świecie, dlatego realizujemy program, który wychodzi poza ramy nauczania. Cały program opiera się o autorskie podręczniki, które tworzymy dla grup na różnych poziomach zaawansowania.

 

Kursy Nevermind Kids to dużo więcej niż zwykły angielski. Język staje się narzędziem, które ma prowadzić nasze dzieci przez świat. Nauka odbywa się w bardzo naturalny sposób. Przecież już 6-cio latek chce czasem powiedzieć: ?Jak będzie ładna pogoda, to mama zabierze mnie na lody.? Jest to konstrukcja gramatyczna, na którą dziecko musi poczekać kilka lat jeżeli uczone jest języka standardowymi metodami. My wiemy, że nie potrzeba tyle czekać i marnować cennego czasu, aby się tego nauczyć.

 

KURSY DLA MŁODZIEŻY

 

Młodzież zapraszamy na zajęcia języka angielskiego ogólnego. Zajęcia te krok po kroku przygotowują do znanych na całym świecie egzaminów CAMBRIDGE. Dzięki nauce z nami, młodzież uczy się języka w bardzo przyjemny sposób. Zastosowanie odpowiednich metod przekłada się na ich wysoki poziom języka angielskiego, dlatego mogą z powodzeniem podejmować decyzje o zdawaniu egzaminów państwowych oraz międzynarodowych.

 

Nasza oferta obejmuje również kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego. Jesteśmy świadomi oraz zaznajomieni ze zmianami jakie zachodzą w sysytemie edukacyjnym w Polsce, dlatego nasi lektorzy są w stanie w sposób profesjonalny przygotować Państwa dzieci do takiego egzaminu.

Posiadamy również dostęp do wewnętrznej aplikacji, za pomocą której nasi uczniowie mogą utrwalać język z pozycji telefonu komórkowego, tabletu czy też komputera. Lektor jest w stanie monitorować postęp ucznia, a dzięki temu ma wpływ na jego motywację do pracy. Nie ma nic lepszego dla młodych ludzi niż fakt, że nauka wygląda jak gra na smartfonie.

 

KURSY DLA DOROSŁYCH

Dorosłych słuchaczy zapraszamy na kursy ogólne języka angielskiego, które rozwijają umiejętność słuchania, rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania oraz pisania. Kursy te oferowane są dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim, jak i dla tych, którzy pragną poszerzać swoje horyzonty.

Nasza oferta zawiera również kursy konwersacyjne. Są to zajęcia podczas których pracujemy nad płynnością oraz poprawnością w posługiwaniu się językiem angielskim. Konwersacje przeznaczone są dla osób, które biernie posługują się językiem angielskim, natomiast problemem wydaje się być umiejętność komunikacji oraz dla tych, którzy pomimo wielu lat intensywnej nauki jeszcze nie zaczęły swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Oferujemy Państwu możliwość uczęszczania na zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Zazwyczaj kursy te odbywają się w godzinach wieczorowych. Każdy nasz słuchacz dostaje dostęp do wewnętrznej aplikacji, dzięki czemu mają Państwo możliwość kontaktu z językiem przez cały tydzień, w dogodnej dla Państwa godzinie oraz formie.

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne prowadzone są według potrzeb naszych słuchaczy. Zadaniem lektora jest dostosowanie metod oraz tempa rozwoju do potrzeb ucznia. Zajęcia indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wsparcia językowego na różnych płaszczyznach. Może to być pomoc przed wystąpieniem publicznym w języku angielskim, przygotowanie prezentacji biznesowej, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej czy też wyjazdu za granicę.

Jeżeli są Państwo osobami, które posiadają niestandardowe godziny pracy, będzie to dla Państwa idealne rozwiązanie.

 

 

ZAJĘCIA ONLINE  (SKYPE lub PLATFORMA)

Zajęcia online są najbardziej elastyczną możliwością odbywania kursu językowego. Terminy oraz ilość zajęć w miesiącu dostosowywane są indywidualnie do potrzeb ucznia. Program takiego kursu również mogą Państwo wybrać osobiście. Mogą to być zajęcia z języka ogólnego, specjalistycznego lub przygotowanie do egzaminów. Mają Państwo możliwość elastycznego dopasowania się lektora do Państwa potrzeb, czasu oraz specyfiki pracy.

 

KURSY KORPORACYJNE

Język angielski to język biznesu. Posługują się nim managerowie oraz właściciele największych firm na całym świecie. Coraz większa ilość szkoleń oraz prezentacji w świecie biznesu odbywa się w języku angielskim, gdyż to właśnie on na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat stał się lingua franca globalnej komunikacji. Zajęcia korporacyjne są wygodne dla większości pracowników, ponieważ zazwyczaj odbywają się one w godzinach pracy, zaraz przed lub tuż po jej zakończeniu. Nie trzeba dodatkowo wychodzić z domu wieczorem, aby wybrać się na kurs. To kurs przyjeżdża do Państwa.

 

Poza kursem językowym, nasi zaawansowani słuchacze mogą dodatkowo zapisać się na zajęcia obejmujące następującą tematykę:

  • HTMUT – How to Manage Your Team – kurs zarządzania zespołem, szkolenie z umiejętności miękkich
  • SBP – Successful Business Presentations – jak efektownie prezentować aby odnieść sukces i zdobyć uwagę słuchaczy
  • PS – Public Speaking – praktyczne zajęcia dotyczące wystąpień publicznych, porady oraz wskazówki
  • BL – Body Language – jak wykorzystać niewerbalne wskazówki w kontaktach biznesowych
  • HTBASM – How To Be A Successful Manager – jak odnieść sukces będąc odpowiedzialnym za siebie oraz innych

 

Zajęcia dodatkowe z wyżej wymienionych dyscyplin można zamawiać w dowolnej ilości, natomiast minimalna ilość na każdy blok to dwa 60 minutowe spotkania.