<strong><em>Angelika Skotnicka</em></strong>

Angelika Skotnicka

Owner

Nazywam się Angelika Skotnicka, od 10 lat zajmuję się nauką języka angielskiego, a od 4 lat prowadzę własną szkołę języka angielskiego - Wallstreet Your English, która działa stacjonarnie na terenie Bochni oraz Krakowa, a w wymiarze online prowadzimy zajęcia w całej Polsce. Jestem autorką książki o myśleniu wizualnym oraz sketchnotingu pt. “Masz Tę Moc”. Jestem również członkiem International Forum of Visual Practitioners (międzynarodowej społeczności zajmującej się wizualizacją informacji). Dodatkowo, jestem autorką 10 własnoręcznie rysowanych książek, które wykorzystuję podczas nauki języka angielskiego zarówno w grupach dziecięcych jak i na zajęciach z dorosłymi, managerami czy też właścicielami lub dyrektorami międzynarosowych przedsiębiorstw.
Naukę w naszej szkole opieramy o metodę myślenia wizualnego oraz sketchnotingu- sztuki tworzenia własnych notatek. Ta przygoda rozciągnęła się kawałek dalej, dlatego w ostatnim roku moja kariera jako graphic recordera, czyli wizualnego tłumacza konferencji. Podczas ostatnich 12 miesięcy pojawiłam sie na konferencjach branży edukacyjnej takich firm jak EduNation czy też DosELTea. Tłumaczyłam również myśli podczas międzynarodowych konferencji TEDx Kraków oraz TEDxKazimierz. Co 2 miesiące możecie też mnie spotkać na FuckUp Night w Krakowie, tam też rok temu wystąpiłam jako pierwszy mówca w Krakowie. Opowiadałam tam o rzeczach, które mi nie wyszły podczas prowadzenia własnej firmy. Nie jest to łatwe stanąć przed ponad 100 uczestników i opowiedzieć o swoich wpadkach, ale bardzo fajnie jest już wtedy kiedy opowiadasz o wyciągniętych z tego doświadczenia lekcjach. Od 2 miesięcy uczestniczę w szkoleniach Kamili Rowińskiej, gdzie poza pozyskiwaniem nowej wiedzy, jestem odpowiedzialna na tworzenie graficznego zapisu każdego wydarzenia.

Doskonale wiem jak przetworzyć informacje tak, aby była ona jak nabardziej zrozumiała dla odbiorcy. Od 10 lat jestem praktykiem tej formy przekazywania wiedzy, ponieważ jest to technika, którą wykorzystuję w swojej pracy edukatora od pierwszych dni.

Jeżeli chodzi o to gdzie możemy się spotkać najczęściej, to możesz mnie szukać na
IG: angelika_skotnicka
Linkedin: Angelika Skotnicka
FB: Angelika Skotnicka, a mój prywatny dom w sieci to myslobrazami.pl

<strong><em>Rozalia Gaworczyk</em></strong>

Rozalia Gaworczyk

Teacher

<strong><em>Gabriela Babicz</em></strong>

Gabriela Babicz

Teacher

<strong><em>Katarzyna Wróbel</em></strong>

Katarzyna Wróbel

Teacher

<strong><em>Natalia Zaleńska</em></strong>

Natalia Zaleńska

Blogger

<strong><em>Magdalena Waligóra</em></strong>

Magdalena Waligóra

Blogger

<strong><em>Katarzyna Domagała</em></strong>

Katarzyna Domagała

Social Media Specialist

<strong><em>Piotr Janik</em></strong>

Piotr Janik

Teacher

<strong><em>Aleksandra Fortuna-Nieć</em></strong>

Aleksandra Fortuna-Nieć

Proofreader

<strong><em>Kacper Łoziński</em></strong>

Kacper Łoziński

Event Coordinator

<strong><em>Natalia Soja</em></strong>

Natalia Soja

Blogger

<strong><em>Oskar Łoziński</em></strong>

Oskar Łoziński

IT Specialist