Cześć! Nazywam się Angelika. To właśnie ja stworzyłam szkołę językową Wallstreet Your English oraz markę Nevermind, które od roku świetnie razem działają łącząc w sobie naukę języka angielskiego oraz nieszablonowy sposób tworzenia notatek.

 

Język angielski towarzyszy mi od 7 roku życia, kiedy to moja mama zdecydowała się posłać mnie na pierwsze w życiu zajęcia z języka obcego. Nie wiem czy się tego spodziewała, ale język ten jest ze mną już od 20 lat i świetnie nam się razem żyje.

 

Profesjonalnym wizualnym zapisem myśli zajęłam się rok temu. Jestem samoukiem. Bardzo dużo czytam na ten temat, a rysowanie ćwiczę praktycznie codziennie odkąd pamiętam. Nigdy nie lubiłam nudnych notatek, zawsze je dekorowałam rysunkami, albo naklejkami. Powodowało to, że chciało mi się do nich wracać i z nich uczyć. Postanowiłam też wprowadzić to do naszej szkoły i nauczyć tego naszych uczniów. Rewolucja w tworzeniu notatek pomału opanowuje Polskę, dlatego też od czasu do czasu spotykam się z nauczycielami, którym pomagam przejść przez pierwszą barierę jaką jest ?Nie potrafię rysować?. Potrafisz :) Tak samo jak Ty drogi uczniu możesz nauczyć się języka. Mit pt. ?Nie mam zdolności językowych? staram się obalać szybciej niż zostanie on wypowiedziany.

 

Kocham swoją pracę. Dzięki niej czuję, że żyję. Codziennie dzieje się coś nowego, inspirującego. Codziennie uczę się nowych rzeczy, a to za sprawą moich cudownych uczniów, nauczycieli oraz ludzi, których spotykam na swojej drodze. Jest wesoło i pozytywnie i mam nadzieję, że tak zostanie już zawsze, a przynajmniej tak długo jak to tylko będzie możliwe.

 

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 18 roku życia, także w tym roku będzie okrągłe 10 lat jak jestem w zawodzie :) Miałam możliwość uczenia na wszystkich poziomach zaawansowania od przedszkola do Opola :)

 

Moimi dodatkowymi zainteresowaniami są psychologia, podróże, nauka o języku oraz inteligencja emocjonalna. Uwielbiam czytać książki, dlatego trzymam je wszędzie, w domu, w torebce, w samochodzie oraz w szkole. Każdą wolną chwilę poświęcam na poszerzanie swoich horyzontów.

 

Nie pracuję nad wszystkim samodzielnie. W Wallstreet Your English mamy wspaniały zespół lektorów, którzy nie boją się innowacyjnego podejścia do nauczania, oraz wspaniały zespół młodych, kreatywnych kobiet, które pomagają tworzyć Nevermind. Myślę, że już niedługo usłyszycie o nich wiele dobrego, a ja z tego miejsca dziękuję im za to, że są i za to, że są tak cudownymi ludźmi, z którymi praca nawet do 3 nad ranem to czysta przyjemność :)

 

 

GDZIE MOGLIŚCIE MNIE SPOTKAĆ JAKO WIZUALNEGO REPORTERA?

 

Konferencje DOS-ELTea organizowane przez Grzegorza Śpiewaka oraz Martę Rosińską. To miejsce stworzone z pasji do nauczania. Cudowna atmosfera, cudowni ludzie oraz setki jak nie miliony inspiracji na zajęcia językowe. To miejsce, w którym głowa pęka od merytoryki, kreatywności oraz pomysłowości prelegentów. Miałam przyjemność raportowania warsztatów:

  • Young Learners at Heart
  • On on-line Ona Off-line. Podczas tych warsztatów dochodzi do wojny dwóch światów i powiem Wam szczerze, że za każdym razem jak tam jestem, to mam ogromny dylemat co wybrać :)

 

 

Konferencja EduKids organizowana przez EduNation z Anną Popławską oraz Luizą Wójtowicz- Wagą na czele. Tutaj miałam również przyjemność wystąpienia jako prelegent i opowiadałam o magii myślenia wizualnego. EduNation to miejsce, które skupia wokół siebie energicznych nauczycieli, którzy chcą zmieniać Polską edukację. To miejsce gdzie teoria spotyka się z praktyką, a pomysłów na zajęcia nigdy za wiele.

 

Konferencja Mateusza Grzesiaka, gdzie rysowałam notatkę dla firmy veraprint.pl. Dzięki tej firmie miałam możliwość uczestnictwa w rewelacyjnym szkoleniu Mateusza Grzesiaka, podczas którego opowiadał o bardzo ważnych umiejętnościach przydatnych w życiu, biznesie oraz w kreowaniu własnej osobowości.

 

Konferencje FuckUp Night Kraków. Szkoła Wallstreet Your English oraz marka Nevermind stały się oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Organizatorkami cyklu spotkań o tym co nam nie wyszło, aby wyszło coś innego są Emilia Merez oraz Ana Timofei. Dwie rewelacyjne kobiety, które chcą nam pokazać, że błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi. Podczas tych spotkań można poznać wielu bardzo ciekawych ludzi, zainspirować się historiami ich życia oraz poprzebywać w wielokulturowym środowisku. To wspaniałe miejsce oraz wydarzenie, dla każdego kto chce się czegoś nauczyć o sobie, życiu, biznesie oraz ludziach.

 

Szkolenia organizowane przez firmę Colorland i Cyfrowafoto w Rzeszowie. Szkolenia te prowadzone były przez Krzysztofa Lupę, a odbywały się na Uniwersytecie Rzeszowskim i przygotowywały studentów do wejścia na rynek pracy. Sama bardzo dużo się na nich nauczyłam i bardzo się cieszę, że miałam okazję tam być i rysować.

 

Rysuję codziennie dla moich uczniów i sprawia mi to niewiarygodną przyjemność. Każdy z nich jest moim prelegentem. Oni mówią, ja rysuję :)

 

Kilka konferencji jeszcze przede mną. Nie mogę się na nie doczekać. Mam nadzieję, że się tam spotkamy i porozmawiamy :)

 

 

Do zobaczenia!