Nevermind to marka stworzona na potrzeby szkoły Wallstreet Your English. To właśnie jej logo widnieje jako partner konferencji podczas, których zajmujemy się graphic recordingiem czyli przenoszeniem słów oraz myśli prelegentów na papier.

 

Jak zapewne wszyscy zdajemy sobie z tego świetnie sprawę, obraz to jedyny język jakim posługuje się mózg. To obrazy prowadzą nas przez życie, ponieważ wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Proszę sobie wyobrazić sytuację, że wchodzimy do jakiegoś nieznanego i zupełnie nam obcego pomieszczenia, to właśnie oczy są odpowiedzialne na ustalenie naszej lokalizacji, to one nam mówią gdzie jest góra, dół, a gdzie ewentualne wyjście z tego pokoju. To dzięki nim jesteśmy również w stanie ocenić naszą sytuację jako bezpieczną lub też nie. To oczy prowadzą nas przez dżunglę życia i warto wykorzystać ich potencjał nie tylko w edukacji, ale także w codziennym życiu i wykonywaniu codziennych obowiązków czy to w szkole czy też w pracy :)

 

Nevermind wychodzi naprzeciw naszym klientom. Zamieniamy smutne do tej pory doświadczenia edukacyjne, na piękną historię, która wspólnie z naszymi klientami zapisujemy ręcznie. Bawimy się przy tym świetnie zarówno my jak i nasi klienci czy też partnerzy biznesowi. To właśnie tutaj zajmujemy się myśleniem wizualnym, wizualnym raportowaniem wydarzeń oraz zmienianiem wiedzy na obrazy.

 

Nevermind powstało z miłości oraz pasji do uczenia siebie oraz innych. Z Nevermind zamieniamy szare życie, w kolorową, poztywną, pełną energii przygodę.

 

Bo życie może być piękne i kolorowe.

Bo nauka wcale nie musi być nudna.

Bo życie jest za krótkie, aby spędzać je na nudnym tworzeniu notatek.

 

 

?Education is the most powerful weapon that can change the world?

Nelson Mandela

 

W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem i przyświeca ono naszej pracy codziennie. Mamy nadzieję, że w końcu przyjdzie moda na bycie mądrym, a nie tylko modnym.

 

To jak? Wskakujecie na pokład?

 

Czekamy właśnie na Was!