was successfully added to your cart.

NEVERMIND

Witam Was serdecznie,

skoro tutaj trafiliście, to zapewne dowiedzieliście się o naszym nowiuteńkim projekcie jakim jest marka NEVERMIND.

Kim jesteśmy?
Nevermind to marka zeszytów, sketchbooków oraz akcesoriów szkolnych. Marka ta została stworzona przez Angelikę Skotnicką oraz Sylwię Janisz.

Dlaczego?
“Podczas całego swojego procesu edukacyjnego oraz później już jako nauczycielowi czegoś mi brakowało. Zawsze marzyłam o zeszycie, który nie byłby w środku tylko połączonymi ze sobą kartkami w kratkę czy też w linię, chciałam aby mój zeszyt miał duszę i tak też tworzyłam swoje zeszyty, jednak wiem, że nie wszystkim wystarcza na to czasu, ponieważ do dzisiaj pamiętam jak moje notatki wędrowały od człowieczka do człowieczka, czasem nawet nie miałam się z czego uczyć do egzaminu, ponieważ moje zeszyty były w obiegu :)
Kilka lat później, gdy już w szkolnej sali stałam po drugiej stronie biurka okazało się, że moi uczniowie mają podobne marzenia. Też chcieli mieć ładny, zadbany, a przede wszystkim przejrzysty zeszyt, w którym mogliby robić swoje “odjechane” notatki.  Postanowiliśmy, że stworzymy taki zeszyt, a do współpracy zaprosiliśmy Sylwię Janisz, która zajmuje się Nevermind od strony graficznej :) Sylwia ma 21 lat, ja 27, moi uczniowie biorący udział w tym projekcie to przedział wiekowy od 12 – 25, także jak widzicie zeszyt powstał dzięki młodym ludziom i dla młodych ludzi po to, aby nauka stała się lifestylowa :) Tego trendu jeszcze w Polsce nie było żeby nauka była po prostu modna i mamy nadzieję, że z Nevermind, taka właśnie się stanie :)

Czym jest ten zeszyt?
Zeszyt składa się ze 126 stron. Został on stworzony po rocznej obserwacji tego, w jaki sposób najłatwiej tworzy się notatki nikomu innemu, jak właśnie naszym uczniom. Wszystkie pola wyznaczone w zeszycie są dokładnie przemyślane tak, aby uczniowie, po pewnym czasie byli w stanie przejść od zeszytowego robienia notatek do graphic recordingu – umiejętności wymaganej od wielu managerów zarówno w Polsce jak i na świecie.

Przykładowym stronom z naszego zeszyciku możecie przyjrzeć się tutaj:

NEVERMIND (1)

 

Strony zeszytu poświęcone na lekcyjne notatki przedzielone zostały unikatowymi wkładkami.

Znajdziecie tutaj również strony przeznaczone do bazgrania. Tak, nie ma już potrzeby robienia tego po kryjomu w środku lub na ostatniej stronie zeszytu, ponieważ Nevermind gorąco namawia Was do bazgrania, rysowania, kreślenia, gdyż dokładnie zdajemy sobie sprawę jak niesamowicie pozytywny wpływ ma to na efektywność Waszej nauki. Czekają Was tutaj również pewne wyzwania do zrealizowania na kartce papieru, znajdziecie mnóstwo motywacji, a przede wszystkim będziecie czerpać radość z robienia notatek. Na każdej lekcji poznacie nowe ciekawostki, co doprowadzi Was do jeszcze szybszego rozwoju językowego, a na sam koniec będziecie mogli przyklejać naklejki, które również opakowane będą w wiedzę z zakresu języka angielskiego :)

Tak, wiem…. Marzenia się nie spełniają… Marzenia się spełnia :)

Właśnie, dlatego mam nadzieję, że Twoje marzenie również spełni się właśnie z Nevermind <3

 

Tutaj możecie bliżej przyjrzeć się stronom zawartym w naszym zeszycie :)

https://www.flipsnack.com/AngelikaSkotnicka/nevermind.html?p=9

 

wstęga

 

 

Informujemy, iż zeszyt objęty jest patentem marki @Nevermind.

Pozdrawiamy,
zespół NEVERMIND
Angelika i Sylwia

Leave a Reply