Ceny dostosowywane są indywidualnie dla każdego z naszych klientów, dlatego w tej kwestii zawsze kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub przez formularz.
Zajęcia w Wallstreet obejmują:

Zajęcia dla tej grupy wiekowej podzielone są na dwa sektory. Spotykamy się dwa razy w tygodniu. Jeden dzień poświęcamy na naukę języka potrzebną do zdania egzaminów, natomiast drugi dzień to nauka podstaw biologii, geografii, historii oraz innych przedmiotów w języku angielskim. Pracujemy z podręcznikami, które wykorzystywane są za granicą do nauczania dzieci dwujęzycznych.

  • zajęcia indywidualne
  • zajęcia w grupach 4, 6 lub 8-osobowych

Zajęcia te dostosowywane są do potrzeb naszych klientów, jednak duży nacisk kładziemy na słuchanie oraz mówienie. Bardzo ważną umiejętnością dla nas jest zaszczepienie umiejętności krytycznego myślenia oraz myślenia w języku angielskim co ułatwia proces nauczania.

  • zajęcia indywidualne
  • zajęcia w grupach 4,6 lub 8-osobowych

Zajęcia w firmach z Business English mają dwie formy dostosowane do poziomu naszych uczniów. Jeśli poziom w danej grupie jest wysoki zajęcia mają formę szkoleń oraz wykładów językowych, w których uczniowie biorą aktywny udział, jeżeli natomiast zaczynamy od początku zajęcia te prowadzimy tak jak zostało to opisane w przypadku zajęć dla dorosłych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat Kraków stał się jednym z największych centrów świadczenia usług outsourcingnowych w Europie co stwarza dla jego mieszkańców niezliczone możliwości rozwoju zawodowego, do którego kluczem jest znajomość biznesowego angielskiego oraz łatwość poruszania się w międzykulturowym środowisku.

  • zajęcia indywidualne
  • zajęcia w grupach

Information is not knowledge

Albert Einstein

Bardzo często pojawia się pytanie, co dalej? Opanowałem język, ale jeśli nie będę go używał to zapomnę, dlatego Wallstreet proponuje Państwu ofertę szkoleń językowych z zakresu:

Intelligence ? how to learn effectively

Zajęcia te skupiają się wokól technik efektywnego uczenia siebie oraz innych. Dzielimy się wiedzą z zakresu działania mózgu oraz tego w jaki sposób prezentować wiedzę, aby nasi słuchacze byli aktywni przez 80% czasu spędzonego na Naszej prelekcji.

Body language ? the logic behind it

W jaki sposób komunikujemy się zanim jeszcze zdążymy powiedzieć cokolwiek? Co dzieje się zanim jeszcze nauczymy się mówić? Czy da się nauczyć skuteczniejszej komunikacji oraz przekazywania wiedzy? Kontrola tego, co mówi nasze ciało. Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? To tylko niektóre z kwestii, które pokrywają nasze spotkania. Oczywiście w języku angielskim.

Motivation

Ile razy straciliśmy motywację do wykonywania założonych sobie celów? Czy jesteśmy w stanie motywować się samodzielnie? Jak zmusić mózg, aby pomógł Nam dotrzymać słowa? To tematy przewodnie Naszych spotkań.

Psychology

Temat rzeka. Można na jej temat rozmawiać całymi dniami. Dopasowujemy tematykę do potrzeb klienta. Od psychologii społecznej po psychologię relacji

Job interviews and Job Application

Wspólnie przechodzimy przez proces rekrutacyjny. Zanim jeszcze zdecydujesz się zmienić pracę – jesteś doskonale przygotowany do ewentualnej rozmowy w języku angielskim. Pytania, schematy, metody oraz sprawdzone techniki.

Czyli nadal pozyskują Państwo nową wiedzę, poszerzają horyzonty, jednak nie w oparciu o zadania gramatyczne, a o wiedzę o świecie. Uczycie się Państwo nowych rzeczy poprzez wzbudzanie własnej ciekawości.

Nie ma na co czekać!

250
Zdanych Egzaminów
120
Udanych Rozmów Kwalifikacyjnych
2075
Wypitych Kaw
439
Godzin rozmów