TWOJA PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ TUTAJ…WCHODZISZ?

Zacznij się wyróżniać wiedzą!

Wallstreet Your English to szkoła języka angielskiego, w której zajęcia prowadzone są na wszystkich stopniach zaawansowania, gdzie nauka zostaje dostosowana do potrzeb oraz predyspozycji językowych naszych uczniów. W Wallstreet skupiamy się na zbudowaniu języka, który ma być narzędziem do pozyskiwania wiedzy o świecie zewnętrzym, nie jest to standardowa nauka  skupiająca się na nauce gramatyki lub mówienia. Kładziemy ogromny nacisk na osłuchanie naszych uczniów z językiem angielskim, ponieważ wychodzimy z założenia, iż aby jakakolwiek forma werbalnej komunikacji międzyludzkiej zaistniała, musimy się najpierw usłyszeć.

Funkcjonalność

W Wallstreet angielski to narzędzie, którym posługiwać będą się Państwo w każdej możliwej sytuacji.

Pasja

Sukces można odnieść tylko wtedy, kiedy wiemy, że jeszcze sami możemy się nauczyć czegoś nowego.

Profesjonalizm

Przymiotnik ten określa naszych lektorów, ich podejście do pracy oraz metody według, których pracujemy.

Opinie naszych uczniów pozwalają nam się rozwijać

Dowiedz się więcej

"Dlaczego Wallstreet Your Engilsh? Przede wszystkim dlatego, że zajęcia z Angelika są zawsze pełne humoru i energii co stwarza niezwykle miłą atmosferę i człowiek daje z siebie wszystko! Nawet po długim dniu w pracy czy też na uczelni. Dzięki tej pozytywnej energii cała nasza grupa zaczynamy rozumieć język angielski w mig Zwróciłam uwagę na to, że zajęcia zawsze są przygotowane perfekcyjnie, ciągle pojawiają się nowe ćwiczenia czy gry językowe więc każdy znajdzie coś ulubionego dla siebie i nie ma miejsca na nudę. Jeśli potrzebujecie zajęć z werwą i z ogromnym zaangażowaniem nauczyciela, który ?zarazi? was językiem angielskim to najlepszym wyborem będzie Wallstreet Your English!"

Kinga

"Dlaczego Wallstreet? Bo stosuje metody, które łączą naukę angielskiego z dobrą zabawą. Szczególnie cenna podczas zajęć jest dla mnie możliwość interakcji i wypowiedzi na różnorodne tematy. Polecam Wallstreet!"

Asia

"Nie często w dzisiejszych czasach spotyka się młodych luszi z wielką pasją które dokładnie wiedzą co chcą robić w życiu. Tutaj na Wallstreet Your English spotkasz dokładnie taka młodą osobę o imieniu Angelika. Jej wiedza, perfekcja i doświadczenie dadzą dokładnie taki efekt jak oczekujesz czyli naukę języka obcego w formie przyjaznej i dobrze przyswajalnej nawet przy zmęczeniu umysłu po ciężkim dniu w pracy lub na uczelni. Mogę z reką na sercu polecić tą szkołe w 100 %. Zersztą może przekonasz się kiedyś sam/sama."

Magda

"Jeżeli szukasz świeżego i skutecznego podejścia do nauki angielskiego to dobrze trafiłeś! Połączenie klasycznych i zupełnie nowych metod nauki języka sprawia że zajęcia w Wallstreet Your English to zabawa i czysta przyjemność."

Nikodem

Zacznij się wyróżniać!

Pomożemy Ci zrobić świetne pierwsze wrażenie
Poznaj nas

Nasza szkoła językowa – Wallstreet Your English –  proponuje Państwu naukę języka angielskiego poprzez naukę o świecie, trochę historii, geografii, kultury, czyli wszystko to o czym dyskutujemy podczas lunchu, przerwy na biurowym korytarzu czy przy spotkaniu biznesowym.

.

Świat się zmienia, tak samo zmienia się podejście do nauki języka, my jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom obecnej, a przede wszystkim kolejnej generacji, gdzie angielski będzie wymogiem praktycznie w każdej sferze życia.

Let’s take the next step and learn together